Gerjo S.C.
Gerjo S.C.
WYSZUKAJ
OFERTA - Systemy kominowe

Systemy kominowe

Przedsiębiorstwo GERJO BLACHARSTWO BUDOWLANE funkcjonuje na rynku od  ponad dwudziestu lat oferując najlepsze rozwiązania z zakresu blacharstwa dachowego. W naszej ofercie udostępniamy także profesjonalnie wykonane i funkcjonalne systemy kominowe. Podstawowym celem proponowanych przez nas rozwiązań jest bezpieczne oraz niezawodne odprowadzenie spalin na zewnątrz budynku. Proponujemy szereg modeli, co pozwala na dobór rozwiązania najbardziej optymalnego pod kątem indywidualnych wymagań.

Oferujemy systemy kominowe do::

  • odprowadzania spalin z kotłów gazowych i olejowych
  • odprowadzania spalin z kotłów na paliwo stałe
  • powietrzno – spalinowe
  • kominy dwuścienne izolowane
Wszystkie nasze produkty spełniają wysokie wymagania, które stawia przed nimi nowoczesna technika grzewcza. Wyroby mogą być także z powodzeniem wykorzystywane jako systemy kominowe przy tradycyjnych rozwiązaniach. W zależności od zastosowanych materiałów oraz charakteru wykorzystania wytwarzamy systemy kominowe, które wykazują wysoką wytrzymałość na wilgoć, kwaśny kondensat, pożar sadzy i wysokie temperatury. Oferowane rozwiązania są także proste w montażu i demontażu. Instalacje z wykorzystaniem naszych produktów można przeprowadzić w obiektach o nowszym i starszym budownictwie.

O wysokiej jakości naszych produktów decyduje wieloletnie doświadczenie w branży, wysokiej jakości materiały oraz rozwinięta hala produkcyjna.

Systemy do odprowadzania spalin z kotłów gazowych i olejowych
Systemy do odprowadzania spalin z kotłów gazowych i olejowych
Systemy do odprowadzania spalin z kotłów na paliwo stałe
Systemy do odprowadzania spalin z kotłów na paliwo stałe
Kominy dwuścienne
Kominy dwuścienne
Systemy powietrzno-spalinowe
Systemy powietrzno-spalinowe
  
 
GERJO S.C.
Blacharstwo Budowlane
37-114 Białobrzegi 345A
tel/fax. 017 224 53 31
e-mail: